8 days old

Termelstervez / Production planner

GE Energy
Veresegyház, Pest 2112
**Job Description Summary**

Termelstervezink felelsek a klnbz termelsi cellk napi, heti, havi termelsi tevkenysgnek tervezsrt, temtervek sszelltsrt a kitztt termelsi cloknak s hatridknek megfelelen. Az anyagok kikrsrt, valamint a rendelsek s raktrba trtn visszakldsek megszervezsrt. A munka indtsok, zrsok s a kalkulcis folyamatok tmogatsban.

**Job Description**

Please note: this is an EVERGREEN position, meaning that the Talent Acquisition Specialist will contact suitable candidates as soon as the intake for this vacancy opens. Currently we are gathering potential candidates who would be interested in this role.

A GE Gas Power veresegyhzi telephelye - mely az zletg msodik legnagyobb gyra a vilgon - 2001-ben plt zldmezs beruhzs keretben, jelenleg kzel 1400 ft foglalkoztatunk. Tevkenysgeink: gzturbina alkatrszek gyrtsa, javtsa;kis-s kzepes gzmotoros s gzturbins ermvek sszeszerelse. Bszkk vagyunk r, hogy a GE Gas Power msodjra rte el Guiness Rekordot a vilg leghatkonyabban mkd kombinlt ciklus ermvvel s arra, hogy mi adjuk a vilg energiatermelsnek egyharmadt.

Termelstervezknt az albbi felelssgi krd lesz nlunk:

**Feladatok:**

+ A heti s negyedves temezsek egyenletes elosztsa az idben trtn kiszllts rdekben

+ Kommunikci s egyeztets az rintett osztlyokkal a zavartalan termels biztostshoz

+ Az zem anyagainak s erforrsainak ellenrzse a hatkony s folyamatos termels biztostsnak rdekben

+ Egyttmkds a beszerzssel az anyagok rkezsnek kontrollsban

+ A termelsi adatok kezelse s frisstse, annak biztostsa, hogy a munkk zrsakor minden ra s anyag terhelve legyen

+ Kszletszintek folyamatos optimalizlsa (beszerzett, flksz s ksztermkek), klns tekintettel a zrsi idszakokra

+ A termels napi szint tmogatsa, az erforrs felhasznls (emberi s gpi) optimalizlsa s ennek kommuniklsa a termels fel

+ Kzp- s hossztv kapacitstervezs tmogatsa

+ Aktv rszvtel a gyr ltal szervezett s elrt EHS oktatsokon, rendezvnyeken, EHS szablyok betartsa

**Elvrsok:**

+ Felsfok vgzettsg (logisztikai, elltsi lnc vagy mrnki diploma elny)

+ Termelstervezi, logisztikai, beszerzi vagy egyb relevns szakmai tapasztalat

+ Legalbb aktv kzpfok angol nyelvtuds szban s rsban

+ Magabiztos MS Office (kiemelten Excel fggvnyek, Pivot-tbla) hasznlat

+ Projektszemllet, komplex ltsmd a termelstervezsi folyamatok hatkony mkdtetsre

+ Kivl priorizlsi kszsg a szoros hatridk figyelembe vtelvel

+ J problmamegold kpessg sszetett feladatok kezelsben nllan s csapatban egyarnt

+ J kapcsolatteremt kpessg s nyitott, csapatjtkos attitd

**Elnyt jelent**

+ ERP rendszerismeret (SAP, Oracle)

+ Gyrt krnyezetben szerzett tbb ves termelstervezi tapasztalat

**Amit nyjtunk:**

+ Kollgink szmra kivl munkakrlmnyeket, folyamatos szakmai kihvsokat s hossztv karrierlehetsget biztostunk.

+ A munkbajrst (legyen sz Budapestrl, vagy a krnyez teleplsekrl) kiterjedt cges s menetrendszerinti buszjratok teszik knyelmess.

+ Telephelynkn minsgi teleket knl tterem ll munkatrsaink rendelkezsre, ahol egszsgesen s rendkvl kedvez rakon tkezhetnek.

+ Az pletben van bankautomata, banki s biztostsi tancsads, sznhz/koncertjegy vsrlsi lehetsg, knyvklcsnzs s sajt Pick Pack pont is. Helyben megtallhat sajt fitness termnk, squash plynk, sportplyink s szaunnk adnak egyedlll lehetsget a sportolshoz, kikapcsoldshoz.

**Additional Information**

**Relocation Assistance Provided:** No
Posted: 2021-01-11 Expires: 2021-02-12

Before you go...

Our free job seeker tools include alerts for new jobs, saving your favorites, optimized job matching, and more! Just enter your email below.

GE Energy

Join us to start saving your Favorite Jobs!

Sign In Create Account
Powered ByCareerCast