1+ months

Fullstack Software Engineer

Discovery Inc
Warszawa, Woj. Mazowieckie 02-676
  • Job Code
    174524869
  • Jobs Rated
    8th

Location: Warsaw, Mazowieckie, Poland,
Req ID: 32235

Overview

TVN Grupa Discovery to czolowy nadawca telewizyjny w Polsce, nalezacy do wiodacego globalnego koncernu mediowego Discovery, ktrego programy od wielu lat informuja, inspiruja i bawia widzw na calym swiecie.

W ofercie TVN Grupa Discovery znajduja sie aktualnie 24 kanaly telewizyjne, w tym stacje oglnodostepne oraz portfolio platne factualowe, lifestyleowe, informacyjne, sportowe i filmowe.

TVN Grupa Discovery posiada rwniez bogata oferte produktw online, m.in. Player jeden z najpopularniejszych serwisw OTT w Polsce zawierajacy kanaly na zywo oraz programy na zadanie.

Do nadawcy nalezy takze TVN Media, jedno z wiodacych biur sprzedazy reklam w Polsce. TVN laczy strategiczne partnerstwo z Grupa CANAL+, operatorem czolowej platformy cyfrowej w Polsce.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie. Pracuje oraz wsplpracuje z nami ponad 4 tysiace profesjonalistw i najlepszych ekspertw w swoim fachu, ktrzy kazdego dnia rozwijaja sie w rznorodnych obszarach, takich jak: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaz i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse.

W Zespole Rozwoju Technologii Serwisw Informacyjnych i Platformy Wydawniczej
zajmujemy sie platforma technologiczna serwisw Online TVN, m.in.: tvn24.pl, tvn24.pl/go, tvn.pl, dziendobry.tvn.pl.

Glwne wyzwania technologiczne z jakimi sie mierzymy:
? tworzenie aplikacji obslugujacych bardzo duzy ruch (srednio kilkaset milionw odslon
w skali miesiaca oraz kilkaset tysiecy na minute w pikach)
? budowa rozwiazan optymalnych dla SEO
? zapewnienie wysokiej wydajnosci aplikacji klienckiej
? zapewnienie wysokiej jakosci oprogramowania, a co za tym idzie bezpiecznych wdrozen i stabilnej produkcji

Aktualnie prowadzimy lub uruchamiamy kilka ciekawych projektw zwiazanych z budowa nowej platformy technologicznej, m.in:
? nowa aplikacja Web o komponentowej architekturze i nowoczesnym stacku technologicznym
? migracja systemw do Amazon EKS
? budowa uslug wspldzielonych w architekturze mikroserwisw
? migracja serwisw Legacy do nowej platformy wydawniczej oraz aplikacji ReactJS

Zespl sklada sie kilkudziesieciu mocnych technologicznie specjalistw rznych dziedzin podzielonych na kilka SCRUM Teamw.

Aktualnie szukamy doswiadczonego Fullstack Software Engineer, ktrzy wzmocnia zespl nasz zespl.

Responsibilities

Na twoje zadania beda sie skladaly:
? rozwj/utrzymanie oprogramowania (~75%/25%)
? przygotowanie testw jednostkowych
? Code Review zmian innych developerw
? tworzenie dokumentacji technicznej
? nadzr nad standardami oraz jakoscia dedykowanych komponentw systemu
? projektowanie architektury aplikacji oraz funkcjonalnosci
? mentoring mniej doswiadczonych developerw

Qualifications

Nasze wymagania:
? podejscia will-do - otwartosci na niepoznane dotychczas jezyki i technologie (rwniez legacy)
? znajomosc JavaScript (ES2021) / TypeScript
? znajomosc Node.js 14+
? znajomosc Go (lub chec poznania)

OFERUJEMY:
? stabilna, dlugofalowa wsplprace w modelu B2B
? prace przy aplikacjach o 100% rozpoznawalnosci
? kompetentny, zgrany zespl, otwarty na dzielenie sie wiedza
? nowoczesny stack i mocne kompetencje w zespole
? praca przy budowie nowych aplikacji oraz wplyw na decyzje technologiczne
? hybrydowy system pracy z mozliwoscia pelnej pracy zdalnej
? dodatkowe benefity: oferty prywatnej opieki medycznej oraz Multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie posilkw
? nowoczesne, klimatyzowane biura
? komputer firmowy Apple klasy high-end

PI174524869

Categories

Jobs Rated Reports for Software Engineer

Posted: 2022-04-19 Expires: 2022-05-20

Before you go...

Our free job seeker tools include alerts for new jobs, saving your favorites, optimized job matching, and more! Just enter your email below.

Join us to start saving your Favorite Jobs!

Sign In Create Account
Software Engineer
8th2017 - Software Engineer
Overall Rating: 8/199
Median Salary: $100,690

Work Environment
Good
53/199
Stress
Very Low
24/199
Growth
Very Good
32/199
Powered ByCareerCast